Poradnik organizatora zawodów drwali

Drodzy wielbiciele zawodów – oto z dumą prezentujemy Wam dzieło Kamila Szarmacha, znanego Wam popularyzatora zawodów drwali, a także jednego z najlepszych zawodników. Kamil, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzył Poradnik organizatora zawodów drwali do pobrania także poniżej), który to w swych założeniach ma pomóc Wam – czyli tym wszystkim, którzy zawody chcieliby zrobić, a nie wiedzą jak – w organizacji profesjonalnych zmagań drwali. To publikacja, którą powinni poczytać wszyscy włodarze leśni, a także wielbiciele tego sportu, którym marzą się imprezy na miarę Bobrowej, Koszęcina, Komańczy czy Rucianego! A więc takie, które są robione naprawdę dobrze i naprawdę porządnie.

Nie ukrywamy, że przy tym dziele nieco palcy maczaliśmy, bo wiemy, że świat bez zawodów drwali będzie światem złym. A skoro i tak dookoła jest nijak, trzeba robić wszystko, by z nijakością walczyć.

Pobierajcie więc poradnik, mówcie o nim wszystkim dookoła, i wszystkich o nim informujcie na Waszych profilach na FB, Instagramie czy Twitterze. Im więcej ludzi się o tym przedsięwzięciu dowie, tym lepiej!

A przy okazji dodajemy także obowiązujący schemat okółków do okrzesywania. Możecie ćwiczyć 🙂

 

Poradnik organizatora zawodów drwali – 2023

ARRANGEMENT OF THE BRANCHES WLC 2023

Leave a comment